Týdenní plány

Týdenní plán - 23. až 29. ledna 2023

Po 23.1. 14:00 Pedagogická rada a pracovní porada     15:00 Edukativně skupiny – I.B         Út 24.1.                     St 25.1. 8:00 – 10:00 Odysseova cesta – VI.C - KJM…

Týdenní plán - 16. až 22. ledna 2023

Po 16.1. 9:00 – 12:00 Barevný svět – Moravská galerie – MŠ K4 – Sluníčka     10:00 – 12:00 Se zvířátky do vesmíru – Planetárium – MŠ K11 – Zvídálci     10:50 Pracovní porada ŠD – ředitelna…

Týdenní plán - 9. až 15. ledna 2023

Po 9.1. 8:45 – 12:00 Pojďte s námi za vodou – Hlídka – MŠ K4 – Koťata     9:00 – 12:00 Kamaráda nekoupíš – Knihovna J. Mahena – MŠ K4 – Motýlci     14:00 Pracovní porada – sborovna     …

Týdenní plán - 2. až 8. ledna 2023

Po 2.1.   Vánoční prázdniny         Út 3.1. celý týden DVPP         St 4.1.             Čt 5.1. 9:40 – 13:35 Tutanchamon – VII.A     9:45 – 12:30 Empík chodec – III.B…

Týdenní plán - 19. až 25. prosince 2022

Po 19.12. dopoledne Vánoční jarmark – II. stupeň     8:00 – 10:40 Preventivní program Kyberšikana – VI.B     10:50 – 13:35 Preventivní program Kyberšikana – VI.A     15:00 – 16:00 …

Týdenní plán - 12. až 18. prosince 2022

Po 12.12. 10:50 Pracovní porada ŠD – ředitelna     12:30 Pracovní porada MŠ – Koťata     15:30 – Vánoční dílny + besídka – MŠ K4 – Koťata         Út 13.12. 8:00 – 18:30 Vánoční…

Týdenní plán 5. až 11. prosince 2022

Po 5.12. dopoledne Mikuláš ve škole a v MŠ – IX.AB     7:00 – 14:00 Přehazovaná – obvodní kolo – HIII – tělocvična     14:00 Pracovní porada – sborovna     15:00 – 16:00 Edukativně…

Týdenní plán - 28. listopadu až 4. prosince 2022

Po 28.11. celý den DVPP – Adéla Woznicová     8:00 – 11:55 Přehazovaná – obvodní kolo – DIII – tělocvična     10:50 Pracovní porada ŠD – ředitelna     12:30 Pracovní porada MŠ – MŠ   …

Týdenní plán - 14. až 20. listopadu 2022

Po 14.11. 10:50 Pracovní porada ŠD – ředitelna     12:30 Pracovní porada MŠ         Út 15.11. 9:00 – 12:00 Oříšky veverky Zrzečky –Hlídka – MŠ K4 – Sluníčka     12:00 – 17:00 Výlet…

Týdenní plán - 7. až 13. listopadu 2022

Po 7.11. celý den Turnaj SBOŠ – florbal – II. stupeň – výběr – TJ Tatran Bohunice     9:00 – 10:00 Divadlo v MŠ – Jak si stromy povídají – MŠ K4     13:00 Setkání ředitelů – MgmB     14…

Týdenní plán - 24. až 30. října 2022

Po 24.10. 8:00 – 13:00 DVPP     9:00 – 12:00 Král má tajemství – Špilberk – MŠ K4 – Sluníčka     12:00 Odevzdat podklady pro mzdy     16:00 – Hovorové hodiny – MŠ K4 – Sluníčka     …

Týdenní plán - 17. až 23. října 2022

Po 17.10.   Den stromů – výuka venku – 17. až 22. října 2022     celý den DVPP – Zážitkové aktivity v protidrogové prevenci     8:00 – 11:30 Osobnosti Brna – Knihovna JM – VIII.A     8…

Týdenní plán - 10. až 16. října 2022

Po 10.10. 9:15 – 11:30 Dopravní výchova v MŠ – Jak Tútú učil děti dopravu     10:50 Pracovní porada ŠD – ředitelna     12:30 Pracovní porada MŠ – tělocvična MŠ         Út 11.10. 8…

Týdenní plán - 3. až 9. října 2022

Po 3.10. 8:00 – 9:40 Příběh knihy – Knihovna Jiřího Mahena – VII.A     dopoledne Zubní prevence – I. stupeň – Projektová učebna     9:55 – 10:40 Zasedání OST – projektová učebna     12…

Týdenní plán - 26. září až 2. října 2022

Po 26.9. celý týden Erasmus+ – návštěva pedagogů z Turecka     celý den Atletický čtyřboj III – ZŠ Laštůvkova – 6. a 7. ročník     dopoledne Tonda Obal na cestách – I. stupeň – dle rozpisu…

Týdenní plán - 19. až 25. září 2022

Po 19.9. 7:40 Praha – vlastivědný zájezd – V.C – odjezd     celý den DVPP     10:50 Pracovní porada ŠD – ředitelna     12:30 Pracovní porada MŠ – herna MŠ         Út 20.9. celý…

Týdenní plán - 12. až 18. září 2022

Po 12.9.   Zahájení výuky nepovinných předmětů     9:00 Prohlídka pro soutěž o stavbu – tělocvična     dopoledne Nábor – státní opera – I. stupeň     ráno Adaptační výjezd 6. ročníků –…

Týdenní plán - 5. až 11. září 2022

Po 5.9. 8:00 Asistentská praxe MU – 3 studenti     10:30 Pracovní porada ŠD – ředitelna     12:00 Odevzdat podklady pro osobní ohodnocení předsedům PK     14:00 Pracovní porada –…

Týdenní plán - 28. srpna až 2. září 2022

Po 29.8.             Út 30.8.             St 31.8.             Čt 1.9. 8:00  Zahájení školního roku 2022/2023     1. třídy vyučují se pouze 1. vyučovací…

Týdenní plán - 27. června až 3. července 2022

Po 27.6.   Ukončení výuky dle stálého rozvrhu – TU ve svých třídách       1. st. – 4. hodiny       2. st. – 5. hodin     celý den výměna lavic     16:00 – 18:00 Zahradní…

Týdenní plán - 20. až 26. června 2022

Po 20.6.             Út 21.6. celý týden DVPP     8:00 – 12:30 ZOO Brno – III.B     17:00 Rozloučení s žáky 9. ročníků – budova Veřejného ochránce práv         St 22.6 …

Týdenní plán - 13. až 19. června 2022

Po 13.6.   Ukončení výuky nepovinných předmětů     8:00 Odjezd Školní výlet VI. ABC – kemp Velehrad     8.00 Odjezd Školní výlet VII.A – autokemp Na Kopci     do 12:00 dopsat známky…

Týdenní plán - 6. až 12. června 2022

Po 6.6. celý den DVPP     8:00 – 16:00 DVPP – Psaní v I. ročníku     8:00 odjezd školní výlet – Littner – VII. C     8:00 odjezd školní výlet – Autokemp Apolo – VIII.AB     14…

Týdenní plán - 30. května až 5. června 2022

Po 30.5. 8:00 Srovnávací testy – 6. – 8. roč. – Čj     8:15 odjezd ŠVP – Nové Město na Moravě – IV.A, V.C     8:15 – 12:30 Zoo Brno – MŠ Zvídálci     9:40 Schůzka učitelů bud. I.…

Týdenní plán - 23. až 29. května 2022

Po 23.5. 8:00 Odjezd ŠVP – Nové Město na Moravě – I.B, IV.B     9:30 – 12:00 Theo a Hans – Filharmonie Husova – MŠ Zvídálci         Út 24.5. 8:00 – 14:00 Krajské kolo Odznaku…

Týdenní plán - 16. až 22. května 2022

Po 16.5. celý den DVPP     8:15 – 12:00 Planetárium – Kouzelný útes – MŠ Sluníčka         Út 17.5. celý den DVPP     8:00 – 11:35 Dr. Zdědil a pan Zdražil – finanční gramotnost…

Týdenní plán - 9. až 15. května 2022

Po 9.5. 8:00 Odjezd ŠVP – Podmitrov – II.ABC, III.A     8:00 Odjezd ŠVP - Daňkovice     7:50 – 16:00 Dopravní soutěž – IV.AC výběr – Riviéra     13:00 Odjezd Anglie – II. stupeň…

Týdenní plán - 2. až 8. května 2022

Po 2.5. 8:00 – 13:00 Zápis do MŠ     7:45 Nástup studentů MU – sborovna školy     8:30 – 12:00 Všudybyl ve světě odpadů – Hlídka pod Špilberkem – MŠ Sluníčka     14:00 Pracovní…

Týdenní plán - 18. až 24. dubna 2022

Po 18.4.   Velikonoční pondělí         Út 19.4. celý den DVPP     13:45 – 14:45 Turnaj florbal – 8. + 9. roč. chlapci         St 20.4. celý den DVPP         Čt 21…

Týdenní plán - 11. až 17. dubna 2022

Po 11.4. 14:00 Pedagogická rada + pracovní porada     16:30 SPŠ     17:00 Třídní schůzky + hovorové hodiny     celý den DVPP         Út 12.4. 8:00 – 12:00 Matematická…

Týdenní plán - 4. až 10. dubna 2022

Po 4.4. celý den DVPP                         Út 5.4. celý den DVPP         St 6.4. celý den DVPP     10:50 – 12:40 Literuška – II. stupeň         Čt 7.4…

Týdenní plán - 28. března až 3. dubna 2022

Po 28.3. 8:30 – 12:00 Otloukej se píšťaličko – MŠ Zvídálci – Hlídka Špilberk     8:00 – 10:40 Slavnostní vyhlášení Učitel roku     9:40 Schůze k zápisu – sborovna     14:00 Pracovní…

Týdenní plán - 21. až 27. března 2022

Po 21.3. 8:00 – 8:45 Srovnávací testy 5. + 9. roč. - Čj     8:00 – 11:35 Bezpečně na internetu – VII.AB – Fyzika     14:00 Pracovní porada     14:30 – 17:30 DVPP – Spolupráce…

Týdenní plán - 14. až 20. března 2022

Po 14.3. 7:45 nástup studentky – program Erasmus     9:15 – 12:00 Skřítkové z Bezbolístkova – Koťátka         Út 15.3. dopoledne Fotografování Den matek     8:20 – 12:30 …

Týdenní plán - 7. až 13. března 2022

Po 7.3.   Jarní prázdniny         Út 8.3.   Jarní prázdniny         St 9.3.   Jarní prázdniny         Čt 10.3.   Jarní prázdniny         Pá 11.3.   Jarní…

Týdenní plán - 28 února až 6. března

Po 28.2.   Karneval v MŠ         Út 1.3.             St 2.3.             Čt 3.3. 8:00 – 13:00 Den otevřených dveří     9:30 – 12:00 Výstava hraček – Špilberk –…

Týdenní plán - 31. ledna až 6. února

Po 31.1. celý den DVPP     10:50 Předávání vysvědčení I. stupeň – TU ve svých třídách     11:55 Předávání vysvědčení II. stupeň – TU ve svých třídách         Út 1.2.        …

Týdenní plán - 10. až 16. ledna 2022

Po 10.1.             Út 11.1. 7:30 Fotografování učitelé ZŠ + MŠ + ŠD + psycholog – místnost Školní družiny     celý den DVPP – Edukativně rodičovská terapie     dopoledne …

Týdenní plán - 3. až 9. ledna 2022

Po 3.1. 8:00 Testování COVID     14:00 Pracovní porada     16:30 Schůzka k lyžařskému výcviku – ve třídě 7.C     17:00 Třídní schůzky     18:00 Třídní schůzky 9. ročníků k…

Týdenní plán - 6. až 12. prosince 2021

Po 6.12.   Kontrola krizové připravenosti Zr     dopoledne Mikuláš So, Pr, Ru     14:00 Pracovní porada všichni           Út 7.12. 14:00 – 15:15 Pythagoriáda – okresní kolo…

Týdenní plán - 22. až 28. listopadu 2021

Po 22.11.   Barevný týden – červená     7:45 Nástup studentů MU – praxe UP3         Út 23.11.   Barevný týden – růžová     8:00 – 12:30 DVPP – Technické školy         St…

Týdenní plán - 15. až 21. listopadu 2021

Po 15.11. 14:00 Porada předsedů předmětových komisí         Út 16.11. 8:00 – 10:40 Participativní rozpočet – Informatika I – dle rozpisu     10:00 – 14:00 DVPP Edookit         …

Týdenní plán - 25. až 31. října 2021

Po 25. 10. do 12:00 Odevzdat podklady pro mzdy     15:00 – 16:00 ESS – III.B         Út 26. 10.             St 27. 10.   Podzimní prázdniny         Čt 28. 10.   Podzimní…

Týdenní plán - 18. až 24. října 2021

Po 18. 10. 15:00 – 16:00 ESS – III.B         Út 19. 10. 9:00 – 12:40 Florbalový turnaj DIV – dívky 8. a 9. ročník – sportovní hala Buldog         St 20. 10. 8:00 – 8:45 Volba…

Týdenní plán - 11. až 17. října 2021

Po 11.10. 9:00 – 12:00 Král Kaštánek a Duběnka – Hlídka na Špilberku - MŠ Motýlci     9:45 – 12:00 Kouzelný útes – Hvězdárna Brno – MŠ Zvídálci     14:00 Erasmus - schůzka     15:00…

Týdenní plán - 4. až 10. října 2021

Po 4.10. celý den DVPP – Sebezkušenostní výcvik     8:00 – 16:00 DVPP – Roadshow pro školy     11:00 OSPOD – konzultace     14:00 Pracovní porada     15:00 Schůzka – tabulka odměny…

Týdenní plán - 27. září až 3. října 2021

Po 27.9.   Ředitelské volno         Út 28.9.   Státní svátek – Den české státnosti         St 29.9.             Čt 30.9. 7:00 – 11:00 Footsal – SBOŠ – výběr II. stupeň  …

Týdenní plán - 20. září až 26. září 2021

Po 20.9. 11:45 Přípravná schůzka Maraton – 9. ročník – sborovna         Út 21.9 7:30 – 16:00 DVPP - ICT školení - Olomouc         St 22.9. 7:30 – 15:00 Atletický čtyřboj – ZŠ…