Pohár rozhlasu - obvodní kolo

Dne 9. května jsme se s žáky všech kategorií zúčastnili atletické soutěže Pohár rozhlasu na stadionu Pod Palackého vrchem. Ve starší kategorii dívek a mladší kategorii chlapců jsme se umístili na 4. místě v rámci skupiny C. Celkem za naši školu startovalo 36 žáků.

Výborně naši školu reprezentovali - Pavlína Lísková, která se umístila na 3. místě v závodu na 60 m, Sarah Fremelová získala 4. místo ve vrhu koulí, Daniel Čaputa vybojoval 3. místo ve skoku vysokém, Marek Trkan obsadil 4. místo taktéž ve výšce. Dále Sophie Fremelová 2. místo ve skoku dalekém, Beata Ryglová se v závodu na 600 m umístila na skvělém 2. místě. Nejvyšší příčku ve vrhu koulí, 1. místo, vybojoval úžasným výkonem 11,42 m Albín Baláž. Matyáš Malý si doběhl pro 3. místo v závodu na 1000 m.

Vzhledem k neúčasti ZŠ Jasanová v oblastním kole se starším dívkám podařilo postoupit ze čtvrtého místa a budou ve čtvrtek 16. května na tomtéž stadionu opět bojovat o medaile.

 Moc děkujeme za reprezentaci a krásné výkony všem zúčastněným.

učitelé TV