Okresní kolo v přehazované mladších žáků

Dne 21. listopadu 2023 se v tělocvičně naší školy konal turnaj v přehazované chlapců 6. a 7. tříd. Do naší skupiny byly nalosovány: ZŠ Novoměstská, G tř. Kpt. Jaroše, CmcZŠ Lerchova.

Naši školu reprezentovali: Václav Menšík (jako kapitán), Richard Koláček, Yehor Zeinalov, Martin Elzner, Marek Trkan, Dominik Langer, Jakub Machát, Martin Staněk, Maximilian Tovt a Jan Tesař.

První utkání jsme odehráli proti G tř. Kpt. Jaroše a zvítězili jsme 2:0. V následujícím zápase jsme porazili CmcZŠ Lerchova až v tiebreaku 2:1. V tomto utkání si vyzkoušeli hru všichni naši reprezentanti. Posledním soupeřem byla ZŠ Novoměstská. Utkání bylo velmi vyrovnané. První set jsme vyhráli, druhý velmi těsně prohráli a v tiebreaku jsme nakonec podlehli 10:15. Tento zápas rozhodl o postupu ZŠ Novoměstská do finále. Naši kluci předvedli výborný výkon, jen jsme neměli dost “štěstíčka” v koncovce posledního setu.

Všem zúčastněným děkujeme za reprezentaci naší školy.

 Michaela Glückseligová