COVID-19 – výuka od 14. října do 1. listopadu 2020

Vážení rodiče, milí žáci,

vláda ČR svým dnešním  usnesením opět změnila výuku na naší škole. Od středy 14. října tedy platí následující pravidla:

 • Mateřská škola funguje nadále bez omezení.
 • Výuka na 1. stupni je distančním způsobem = žáci jsou doma. Rozvrh hodin = videokonference najdete v záložce COVID nebo v Edookitu (tam se ve finální podobě objeví v průběhu zítřka = 13. října 2020). Tento rozvrh hodin začne na I. stupni platit od čtvrtka 15. října 2020 (ve středu 14. října video výuka nebude). Veškeré odkazy na videokonference přes prostředí ZOOM vždy najdete v Edookitu u aktuální vyučovací hodiny (pokud je videokonference nachystaná je u hodiny fialový obrázek kamery). Všechny úkoly = samostatnou práci a i obsah učiva, které bylo odučeno v rámci videokonference bude nacházet v Edookitu. Nebude tedy zvláštní tabulka jako v jarním období. Úkoly, pracovní materiály, které vyučující budou chtít nachystat v tištěné podobě nebo je vy budete potřebovat vytištěné si budete moci každý pracovní den vyzvednout individuálně po domluvě s vyučujícím ve škole od 7:00 do 18:00. U hlavního vchodu za prvními dveřmi pro vás budou připraveny dva zásobníky – v jednom budeme chystat věci pro vás, do druhého budete případně odevzdávat vypracované úkoly.
  • Centrální tabulku s rozvrhem hodin berte jako orientační a vše důležité vždy hledejte na jediném místě a to v Edookitu.
 • Výuka na 2. stupni probíhá taktéž již jen distančním způsobem. Rozvrh hodin naleznete v záložce COVID nebo v Edookitu (tam se ve finální podobě objeví v průběhu zítřka = 13. října 2020). Rozvrh hodin máme připraven již delší dobu a je to ten stejný, který jste mohli vidět v minulém týdnu na našich stránkách. Od středy se nemění rozvrh žákům 7. a 9. tříd, kteří jsou již od pondělí doma.  Všechny úkoly = samostatnou práci a i obsah učiva, které bylo odučeno v rámci videokonference bude nacházet v Edookitu. Nebude tedy zvláštní tabulka jako v jarním období. Úkoly, pracovní materiály, které vyučující budou chtít nachystat v tištěné podobě nebo je vy budete potřebovat vytištěné si budete moci každý pracovní den vyzvednout individuálně po domluvě s vyučujícím ve škole od 7:00 do 18:00. U hlavního vchodu za prvními dveřmi pro vás budou připraveny dva zásobníky – v jednom budeme chystat věci pro vás, do druhého budete případně odevzdávat vypracované úkoly.
  • Centrální tabulku s rozvrhem hodin berte jako orientační a vše důležité vždy hledejte na jediném místě a to v Edookitu.
  • Výuka podle rozvrhu = video výuka začíná již ve středu 14. října 2020.
 • Kroužky a obědy – pod dobu uzavření škol neprobíhají ani kroužky a stejně tak není možné docházet do školy na obědy. Obědy budou centrálně všem od středy 14. října odhlášeny. Bude však nutné si je pak přihlásit v okamžiku návratu dětí do škol.
 • Nepovinné předměty – některé nepovinné předměty budou fungovat i nadále pomocí videokonferencí. Informace naleznete v Edookitu, kde vás o fungujících nepovinných předmětech budou informovat jednotliví vyučující.
 • V týdnu od 26. října do 1. listopadu budou prodloužené Podzimní prázdniny. V tomto týdnu bude fungovat jen MŠ, ŠKOLNÍ DRUŽINA a ZŠ budou mimo provoz. Žákům nebude umožněn vstup do školy.
 • Edookit – přístupové údaje. Ještě jednou si prosím zkontrolujte, že vám rodičům i vám žákům fungují přístupové údaje do Edookitu. V případě, že potřebujete nové přístupové údaje či sjednotit viditelnost sourozenců, napište mi na e-mail zr@kotlarska.cz nebo si pro údaje přijďte během zítřejšího vyučování do ředitelny. Videokonference lze sledovat z jakéhokoli zařízení – mobilní telefon, tablet.

Libor Zřídkaveselý, ředitel školy