ŘEDITELSKÉ VOLNO - pondělí 20. až středa 22. prosince 2021

Upřesňující informace k plánovanému ředitelskému volnu a pokyny k přihlašování a organizaci obědů.

 1. ROZVRH HODIN naleznete zde - https://docs.google.com/spreadsheets/d/e/2PACX-1vTAVlKHiQsGXbkGrkS1RPRrb1_n8wi-vKg0YmnsqPEDoh3uvLse3IKq3KakmTHqYu9w1DOoXbz1ieCn/pubhtml
 2. OBĚDY - finální varianta organizace přihlašování obědů je:
  1. - nic se nemění a obědy zůstávají přihlášené tak, jak jsou nyní;
  2. - automaticky budou bědy odhlášeny  všem žákům a kdo bude obědy v těchto dnech chtít, musí si je individuálně objednat. Důvodem této volby je, že předpokládáme, že je pro vás všechny lepším servisem všem žákům obědy zrušit a jen část z vás si je přiobjednáte podle svých potřeb. Vzhledem k tomu, že ředitelské volno má i ZŠ Antonínská, tak školní jídelna bude vařit jen jedno jídlo. V jídelníčku je to "oběd 1", který se vaří i pro mateřské školy, které budou v provozu.
   Tedy prosím ty z vás, kteří oběd na pondělí až středu 20. až 21. prosince 2021 chcete, abyste si jej ve školní jídelně (způsobem který používáte) objednali. Učiňte tak nejdříve zítra = ve čtvrtek od 12 hodin. Do této doby budou obědy všem zrušeny.
 3. PŘIHLÁŠKY
  1. - nic se nemění - mateřská škola funguje beze změn.
  2. - do školní družiny i k doučování se přihlašujete prostřednictvím třídních učitelů, kteří vás osloví a posbírají od vás informace k oběma variantám (ŠD, doučování). Prosím, abyste pokud možno co nejlépe odhadli vaše potřeby a potřeby vašich dětí, abychom zorganizovali školní družinu a doučování tak, abychom neměli ani plno a ani prázdno. Termín na přihlášení bude do příští středy 15. prosince a v průběhu čtvrtku a pátku potom vydáme upřesňující informace a rozvrhy pro všechny 3 dny.

Předem děkujeme všem rodičů i žákům za spolupráci

Libor Zřídkaveselý, ředitel školy