Týdenní plány

Plán na týden 16.12. – 22.12.2019

Po    16.12.    15:00 – 16:00  Edukativně stimulační skupinky – I.A
                        14:00  Výchovná komise
                        17:00  Zimní slunovrat – MIKI bar
Út    17.12.     9:45 – 12:00  Divadlo Polárka – Pohádky 1000 + 1 noci – II.A
                        15:00  Výchovná komise
St    18.12.    15:00 – 16:00  Edukativně stimulační skupinky – I.A
Čt    19.12.     7:45 – 14:00  Den otevřených dveří
                15:30 – 17:00  Den světel
Pá    20.12.                   Den s třídním učitelem
                               - výuka 1. – 4. hodinu, TU ve svých třídách, obědy dle rozpisu
So    21.12.
Ne    22.12.

Plán na týden 9.12. – 15.12.2019

Po     9.12.    10:00 – 11:00  Divadlo v MŠ – Hanácký betlém – MŠ K4
                        14:00  Pracovní porada – sborovna
                        15:30  Vánoční dílny a besídka – MŠ K4 a K11 – Koťátka a Zvídálci
Út    10.12.     7:30 – 13:30  Generálka Vánoce 2019 – Husův sbor
                 9:00 – 12:00  Vánoce očima dětí – Hlídka pod Špilberkem – MŠ K11
                        15:30  Vánoční dílny a besídka – MŠ K4  – Motýlci
                        18:00  Vánoční koncert 2019 – Husův sbor
St    11.12.             9:15  Vánoční koncert 2019 – Husův sbor – I. stupeň
                        11:00  Vánoční koncert 2019 – Husův sbor – II. stupeň
                        15:30  Vánoční dílny a besídka – MŠ K4  – Sluníčka
Čt    12.12.        dopoledne  Vánoční nadílka v MŠ – MŠ K4 a K1
                    dopoledne  Literuška
                 8:00 – 10:40  Pohodáři – Kanada – KÚ Rubín
                 9:55 – 12:40  Výukový program Vánoce – dle rozpisu
                10:00 – 14:00  Obvodní kolo v přehazované – 6. a 7. ročník
Pá    13.12.     7:00 – 20:00  Vánoční Vídeň – II. stupeň
                 8:00 – 12:40  Výukový program Vánoce – dle rozpisu
So    14.12.
Ne    15.12.

Plán na týden 2.12. – 8.12.2019

Po     2.12.     7:15 – 14:00  Okresní finále v házené H IV, D IV – 8. a 9. roč. výběr
                 9:00 – 11:00  Primární prevence – IV.C 
                        14:00  Výchovná komise
                15:00 – 16:00  ESS – I.A
                15:00 – 17:00  Brněnské dny pro zdraví – hotel Continental
Út     3.12.     7:20 – 12:00  Novoměstský pohár – 4. a 5. ročník – ZŠ Novoměstská
                 8:00 – 12:40  Návštěva z SPC – Mgr. Malíčková
                 8:00 – 19:00  Konference k zakončení WS – Praha
St     4.12.     7:30 – 20:05  Vánoční Vídeň – 5. ročník
                 8:20 – 12:20  Mincmistrovský sklep – 5. ročník
                 9:55 – 11:35  Školní kolo dějepisné olympiády
                15:00 – 16:00  ESS – I.B
                        14:00  Výchovná komise
Čt     5.12.        dopoledne  Mikulášská nadílka
Pá     6.12.         celý den  DVPP – Diagnostika třídních kolektivů
                 9:00 – 13:00  Anthropos – Pravěk – IV.C
                18:00 – 20:00  Mikulášská diskotéka – 5. – 9. ročník
So     7.12.
Ne     8.12.

Plán na týden 25.11. – 1.12.2019

Po    25.11.       celý týden  Příprava plakátů Participativní rozpočet – 5. – 9. ročník
                        14:00  DVPP – Pozitivní reflexe – sborovna
                15:00 – 16:00  ESS – I.A
Út    26.11.     9:00 – 15:30  Seminář – Logika,SSŠ - Křížová
                 9:30 – 12:00  Kouzelný útes – MŠ Zvídálci, Planetárium
St    27.11.     8:30 – 13:00  Setkání parlamentů Jihomoravského kraje,SŠ Jílova
Čt    28.11.            11:35  Inf. schůzka – Vídeň – žáci 5. roč. výběr - sborovna
Pá    29.11.        dopoledne  Hlasování Participativní rozpočet – velká tělocvična
So    30.11. 
Ne     1.12.

Plán na týden 18.11. – 24.11.2019

Po    18.11.             7:45  Nástup studentů MU na praxi UP3 – sborovna
Út    19.11.     8:00 – 12:30  DVPP – Technické ZŠ – hotel Continental
                 8:00 – 13:00  Městský přebor škol v šachu – Lužánky – 1. až 9. ročník
St    20.11.     7:40 – 12:20  Stáž nadané děti – ZŠ Úvoz
                15:00 – 16:00  Edukativně stimulační skupinky – I.B
Čt    21.11.     9:45 – 11:35  Olympiáda v Čj – školní výběr – 8. a 9. roč., hudebna II
                10:30 – 11:15  Divadlo v MŠ – Operka – MŠ K4
Pá    22.11.             9:00  XXV. festival Vzdělávání 2019 – 9. ročník
                 9:20 – 11:45  Pravěk – Anthropos – IV.AB
So    23.11.
Ne    24.11.

Plán na týden 11.11. – 17.11.2019

Po    11.11.     9:45 – 12:15  Hvězdárna – Tajemství padajících hvězd – II.B
                        14:00  Pedagogická rada – sborovna 
                15:00 – 16:00  Edukativně stimulační skupinky – I.A
                16:00 – 17:00  SPŠ – participativní rozpočet – sborovna 
                        17:00  Hovorové hodiny
Út    12.11.     8:00 – 10:30  Za zvířátky do pohádky – Knihovna J. Mahena – II.A
                 9:30 – 12:00  Jak bydlí lidé celého světa – Knihovna J. Mahena – MŠ K11
                12:00 – 15:30  MATESO – městské kolo – ZŠ Kuldova – 5. třídy
                14:30 – 15:30  Volba povolání – 9. ročník výběr
                14:30 – 18:00  Tvořivá škola – seminář – Kučerová – I.A
St    13.11.     8:00 – 14:00  DVPP – KaPodaV – Hodonín 
                 8:00 – 15:00  SPOD – SSŠ Brno
Čt    14.11.
Pá    15.11.         celý den  DVPP – EVVO – Jezírko
                10:50 – 11:35  Preventivní program – Poruchy příjmu potravy – VII.A
                11:55 – 12:40  Preventivní program – Poruchy příjmu potravy – VII.B
                14:00 – 15:00  Uspání přírody se zvířátky – Kouzelník v ŠD – hudebna I
So    16.11.
Ne    17.11.

Plán na týden 4.11. – 10.11.2019

Po     4.11.
Út     5.11.     9:00 – 14:00  Florbal – HIII – 6. a 7. ročník hoši výběr – hala Střední
                14:30 – 18:00  Tvořivá škola – seminář – Kučerová – I.A
St     6.11.     8:00 – 10:00  Logo – depistáž – MŠ K4 a K11
                15:00 – 16:00  Edukativně stimulační skupinky – I.B
Čt     7.11.     8.00 – 10:00  Volba povolání – 9. ročník výběr
                15:30 – 17:30  Brigáda v lesoparku – 1. a 5. ročník
Pá     8.11.     8.00 – 10:00  Volba povolání – 9. ročník výběr
                 8:00 – 12:30  DVPP – Technické ZŠ – Bosonohy
So     9.11.
Ne    10.11.

Plán na týden 28.10. – 3.11.2019

Po    28.10.                   Státní svátek – Den vzniku samostatného Československého státu
Út    29.10.                   Podzimní prázdniny
                               - ŠD a MŠ v provozu
St    30.10.                   Podzimní prázdniny
                               - ŠD a MŠ v provozu
ČT    31.10.     8:00 – 11:35  Dušičky a halloween – dle rozpisu – projektová učebna
Pá     1.11.     8:00 – 11:35  Dušičky a halloween – dle rozpisu – projektová učebna
                 9:00 – 13:30  DVPP – seminář ŠD 
                 9:00 – 14:00  Florbal – DIII – 6. a 7. ročník dívky výběr – hala Sport point
So     2.11.
Ne     3.11.

Plán na týden 21.10. – 27.10.2019

Po    21.10.     8:15 – 10:30  Den stromů park Zahradníkova – IV.ABC
                        14:00  Porada předsedů PK – ředitelna
                14:00 – 17:00  Tvořivá škola – seminář – III.B 
                15:00 – 16:00  Edukativně stimulační skupinky – I.A
Út    22.10.     8:00 –  9:00  MATESO – školní kolo – 5. ročník
                 8:45 – 12:00  BBM – II. kolo – Lužánky – výběr I. stupeň
                11:55 – 15:00  VIDA – labo dílny – VI.B
                        14:30  Workshop Biologie – VII.B
St    23.10.         celý den  Celostátní kabinet M – Praha
                        12:30  Setkání výchovných poradců – Nová radnice
                11:55 – 15:00  VIDA – labo dílny – VI.A
                14:00 – 17:00  Sběr papíru ke Dni Stromů – šatny II. stupeň
                15:00 – 16:00  Edukativně stimulační skupinky – I.B
Čt    24.10.             8:00  Turnaj ve stolním tenisu – SŠ Čichnova – 6. a 7. ročník
                 8:00 – 12:40  Záchranná stanice pro ohrožená zvířata – Jinačovice – VII.A
                 8:15 – 12:30  Dopravní hřiště – Riviera – IV.BC
Pá    25.10.     8:00 – 12:40  Špilberk – Kasematy – IV.C
                11.00 – 14:30  Florbal – DIV – hala Sport point – 8. a 9. ročník dívky výběr
So    26.10.
Ne    27.10.

Plán na týden 14.10. – 20.10.2019

Po    14.10.             8:00  Road shwo pro školy – hotel Voroněž
                15:00 – 16:00  Edukativně stimulační skupinky – I.A
Út    15.10.             8:00  Výstava – chodba před jídelnou
                 9:00 – 10:30  Dějepisný projekt k výstavě – IX.A
                         9:00  Florbal – okresní liga škol – hala Střední – 8. a 9. ročník
                14:00 – 17:00  Tvořivá škola – seminář – I.A 
St    16.10.     8:00 – 12:30  Den stromů – park Zahradníkova – Rezekvítek – 2. a 4. ročník
                 9:00 – 12:00  Brněnské pověsti – divadlo Reduta – III.C 
Čt    17.10.         celý den  Celorepublikové setkání matematiků – Litomyšl
                 8:00 – 12:30  Den stromů – Lužánky – Rezekvítek – 3. a 5. ročník
Pá    18.10.         celý den  Celorepublikové setkání matematiků – Litomyšl
                 8:00 – 11:00  Klokánek Brno – VII.B
                 8:00 – 11:45  Den stromů – lesopark – Rezekvítek – 1. ročník
                 8:15 – 12:30  Empík cyklista – dopravní hřiště – Riviéra – IV.A
                 9:00 – 13:00  Otevřené školy – hotel Continental – porada 
So    19.10.
Ne    20.10.

Plán na týden 7.10. – 13.10.2019

Po     7.10.             8:00  Čištění dataprojektorů – AV Media
                        13:00  Výchovná komise – ředitelna 
                        14:00  Pracovní porada – sborovna 
                        16:00  SPŠ – sborovna
                        17:00  Třídní schůzky + hovorové hodiny
Út     8.10.     8:00 – 17:00  DVPP – Hospitační balíček – Praha 
                14:00 – 17:00  Tvořivá škola – seminář – I.A 
St     9.10.    13:00 – 18:00  Permonium Oslavany – výlet ŠD  – 4. a 5. ročník
Čt    10.10.             7:45  Nástup studentů MU na praxi
                 9:30 – 10:30  Pipi dlouhá punčocha – dovadlo v MŠ – MŠ K4
                        14:30  Výstava Theodor Pištěk – Dům umění – IX.B
Pá    11.10.                   Fotografie 1. tříd v Mf Dnes
                         9:00  ŠPP – ředitelna
So    12.10.
Ne    13.10.

Plán na týden 30.9. – 6.10.2019

Po    30.9.         dopoledne  FabLab – SOU Čichnova – 8. a 9. ročník
Út     1.10.        dopoledne  FabLab – SOU Čichnova – 8. a 9. ročník
                    dopoledne  Liga brněnských škol v orientačním běhu – II. kolo
St     2.10.     8:00 –  9:40  Zahajovací zasedání OST – 5. – 9. roč. výběr – ŠD
                 8:30 – 12:00  Ekocentrum Hlídka – MŠ Koťata
                    dopoledne  DVPP – Ekoškola
Čt     3.10.        dopoledne  Běhy brněnské mládeže – I.kolo – I. stupeň
                 7:40 – 14:00  Atletika se vrací za Lužánky – 4. – 7. roč. výběr
                 8:00 – 15:00  konference Zdraví nás baví
Pá     4.10.         celý den  DVPP – poruchy příjmu potravy
                10:40 – 12:40  Planetárium – V.ABC – Kraví hora
So     5.10.
Ne     6.10.

Plán na týden 23.9. – 29.9.2019

Po    23.9.      8:00 –  9:40  Rádio Petrov v 1. třídách
                     celý den  DVPP – Hospitační balíček – Praha
                        14:00  DVPP – Práce s problémovým žákem – Multimediální učebna
Út    24.9.      8:00 – 11:00  Školní kolo – šachy – jídelna
                 8:30 – 11:00  Focení děti v MŠ – K4 + K11
                     do 12:00  Odevzdat podklady pro mzdy
St    25.9.     14:30 – 16:20  Theodor Pištěk – výstava – Dům umění – IX.A
Čt    26.9.         dopoledne  Maraton 2019
                    dopoledne  Futsal – 6. – 9. ročník chlapci výběr
                        13:30  Setkání garantů praxí MU – Pedf MU
Pá    27.9.          celý den  Konference k projektu EU – Praha
So    28.9.
Ne    29.9.

Plán na týden 16.9. – 22.9.2019

Po    16.9.             14:00  Pracovní porada – sborovna
Út    17.9.      8:45 – 10:40  Studenti PdF – praxe
St    18.9.      8:45 – 10:40  Studenti PdF – praxe
                10:30 – 11:30  Divadlo MŠ K4 – O křečkovi 
Čt    19.9.      8:45 – 10:40  Studenti PdF – praxe
                 9:00 – 11:55  Liga škol v orientačním běhu – Kohoutovice
Pá    20.9.
So    21.9.
Ne    22.9.

Plán na týden 9.9. – 15.9.2019

Po     9.9.             17:00  Třídní schůzky – 1. a 6. ročník
Út    10.9.
St    11.9.              8:00  Adaptační výjezd – 6. ročník – Sklené (Žďár/Sázavou) – odjezd 
Čt    12.9.
Pá    13.9.             17:00  Adaptační výjezd – 6. ročník – Sklené (Žďár/Sázavou) – příjezd 
So    14.9.
Ne    15.9.

Plán na týden 2.9. – 8.9.2019

Po     2.9.              8:00  Zahájení školního roku 2019/2020
                               - vyučují se pouze 1. a 2. vyučovací hodina (1. tř. – 1 hod.) 
                               - výdej obědů od 9:40 do 11:00 hod.
                        11:00  Pracovní porada – zahájení školního roku
Út     3.9.          1. třídy  2 vyučovací hodiny
                2. – 5. třídy  4 vyučovací hodiny
                6. – 9. třídy  5 vyučovacích hodin
                               - třídní učitelé ve svých třídách
                               - výdej obědů od 11:00 do 13:00 hod.
                        14:00  Odevzdání sešitů s evidencí TH s plánem „Dne třídního učitele“
                        14:00  Odevzdat třídní knihy ke kontrole
                        14:00  Odevzdat podklady pro osobní ohodnocení – PK
St     4.9.                    Den třídního učitele
                     1. třídy  3 vyučovací hodiny
                2. – 5. třídy  4 vyučovací hodiny
                6. – 9. třídy  5 vyučovacích hodin
                               - třídní učitelé ve svých třídách
                               - výdej obědů od 11:00 do 13:00 hod.
Čt     5.9.                    Výuka podle stálého rozvrhu
                     1. třídy  3 vyučovací hodiny
                2. – 9. třídy  dle stálého rozvrhu (jen 1. až 6. vyučovací hodina)
Pá     6.9.                    Výuka podle stálého rozvrhu
                     1. třídy  3 vyučovací hodiny
                2. – 9. třídy  dle stálého rozvrhu (jen 1. až 6. vyučovací hodina)
                     do 12:00  Odevzdat seznamy chybějících učebnic
                     do 12:00  Odevzdat TV + KL ke kontrole
                        14:00  Odevzdat podklady pro osobní ohodnocení
So     7.9.
Ne     8.9.

Plán na týden 1.7. – 1.9.2019

Po     1.7.

až                             Hlavní prázdniny

St               9:00 - 12:00  Úřední hodiny - sekretariát školy

až                             Hlavní prázdniny

Ne     1.9.

Plán na týden 24.6. – 30.6.2019

Po    24.6.          celý den  TU ve svých třídách
                               I. stupeň – 4 vyučovací hodiny
                               II. stupeň – 5 vyučovacích hodin
                               obědy dle rozpisu
                        14:00  Klasifikační porada  - IV. čtvrtletí
Út    25.6.      8:30 – 12:30  HELP – Kraví hora – II. stupeň – dle rozpisu
                15:30 – 18:00  Zahradní slavnost – školní hřiště
                        18:00  Letní slunovrat – školní hřiště
St    26.6.          celý den  TU ve svých třídách
                               I. stupeň – 4 vyučovací hodiny
                               II. stupeň – 5 vyučovacích hodin 
Čt    27.6.          celý den  Letní den sportu – TJ Sokol, I., II. stupeň – dle rozpisu
Pá    28.6.                    TU ve svých třídách
                               I. i II. st. 2 vyučovací hodiny
                        10:30  Pracovní porada - sborovna
So    29.6.                    Hlavní prázdniny
Ne    30.6.                    Hlavní prázdniny

Plán na týden 17.6. – 23.6.2019

Po    17.6.        celý týden  Zapsat podklady pro čtvrtletní hodnocení – sborovna
                   celý týden  Kontejner na dvoře - úklid
                 8:00 – 12:40  Projekt „Zažij svůj domov – III.AB, IX.AB
                        14:00  Porada II. stupeň – kabinet VP
Út    18.6.      8:00 – 12:40  Projekt „Zažij svůj domov – III.C,V.A, VII.AB
                 8:15 – 13:00  Výlet do ZOO, I.A
                 8:10 – 12:30  Empík – dopravní výchova – IV.ABC – Riviéra
                 9:45 – 13:00  Generálka Rozloučení s deváťáky
                14:00 – 16:00  Generálka sólo výstupy
                17:00 – 19:00  Rozloučení s deváťáky – sál Ombudsmana, Údolní
St    19.6.      8:00 – 12:40  Projekt „Zažij svůj domov – IV.BC, VI.AB
                    dopoledne  Obhajoby závěrečných prací – IX.B
                14:00 - 16:00  Turnaj v přehazované, 6.-9.r., školní hřiště
Čt    20.6.      8:00 – 12:40  Projekt „Zažij svůj domov – IV.A, V.B, VIII.AB
                    dopoledne  Obhajoby závěrečných prací – IX.A
                        12:00  Odevzdat podklady pro mzdy - červen, červenec
                14:00 – 16:00  Turnaj ve futsalu, 6. – 9.r., školní hřiště
Pá    21.6.      8:00 – 12:40  Projekt „Zažij svůj domov – 3., 4. ročník
                 8:00 –  9:25  Kino Scala – Planeta 3000 – Kolumbie – 5. – 9. roč.
                10:15 – 12:40  Projekt „Zažij svůj domov – 5. - 9. ročník
                     do 12:00  Uzavřít klasifikaci, zapsat do e- ŽK pololetní hodnocení
                     do 12:00  Uzavřít absenci, odevzdat na sekretariát
                     do 12:00  Odevzdat podklady pro pedagogickou radu ZŘ
                     celý den  Odeslat zákonným zástupcům oznámení o 4,5,N
So    22.6.
Ne    23.6.

Plán na týden 10.6. – 16.6.2019

Po    10.6.         dopoledne  Školní výlet – VI.B – Olomouc – odjezd
                17:00 – 19:00  Třídní schůzka – II.C, V.B
Út    11.6.         dopoledne  Školní výlet – VI.A – Liberec – odjezd
                         6:30  Vodácký kurz – Vltava – 9.ročník – odjezd
                 7:45 – 10:30  Divadlo Radost – Mach a Šebestová – I.B
St    12.6.      9:00 – 17:00  Konference KP – školící centrum Cejl
                    odpoledne  Školní výlet – VI.B – Olomouc – příjezd
Čt    13.6.      9:00 – 13.00  Kostel – vycházka s programem – III.C – Královo Pole
                        16:00  Laser Game a Noc s OST – vybraní žáci OST
                    odpoledne  Školní výlet – VI.A – Liberec – příjezd
Pá    14.6.                    Ukončení výuky nepovinných předmětů a zájmových útvarů
                     do 12:00  Dopsat známky do e-ŽK a ŽK – průběžné hodnocení
                     do 12:00  Odevzdat Záznamy o práci ZŘ
So    15.6.
Ne    16.6.

Základní škola a mateřská škola Brno, příspěvková organizace

Kotlářská 4
602 00 Brno

Telefon: 549 121 099
Fax: 549 258 250