Týdenní plány

Plán na týden 24.2. – 1.3.2020

Po    24.2.              8:00  Návštěva PPP – Mgr. Vízadlová – II.C
                 9:00 – 14:30  DVPP – Monika Svobodová
Út    25.2.         dopoledne  Pangea – 4. ročník
                    dopoledne  Den převleků – I. i II. stupeň
                 8:00 – 14:00  DVPP – Kamila Tachovská
                    odpoledne  Den převleků – karneval v ŠD
St    26.2.      8:00 – 14:00  Zeměpisná olympiáda – výběr II. stupeň
Čt    27.2.
Pá    28.2.
So    29.2.
Ne     1.3.

Plán na týden 17.2. – 23.2.2020

Po    17.2.                    Jarní prázdniny                    
Út    18.2.                    MŠ K11 – mimo provoz 
St    19.2.                    MŠ K4 – v provozu                  
Čt    20.2.                    ŠD – mimo provoz 
Pá    21.2.                    ZŠ – pedagogičtí pracovníci čerpají studijní volno
So    22.2.
Ne    23.2.

Plán na týden 10.2. – 16.2.2020

Po    10.2.             14:00  Porada předsedů PK
Út    11.2.
St    12.2.      9:55 - 10:55  Koncert - I.AB, II.ABC, III.AB - tělocvična
                        14:30  Výstava Brno předměstí Vídně - IX.A - Mistodržitelský palác
Čt    13.2.              7:45  Městské kolo - Konverzační soutěž v Aj, Lužánky
                14:00 - 18:00  Veletrh základních škol - Lužánky
                        14:30  Výstava Brno předměstí Vídně - IX.A  Mistodržitelský palác
Pá    14.2.
So    15.2.
Ne    16.2.

Plán na týden 3.2. – 9.2.2020

Po     3.2.      8:00 –  8:45  Klíčové kompetence – test – IX.AB 
Út     4.2.      8:00 –  8:45  Klíčové kompetence – test – IX.AB
St     5.2.      8:00 –  8:45  Klíčové kompetence – test – IX.AB 
                 9:00 – 16:30  DVPP – KAPODAV - Lipka
                    4. hodina  Preventivní program – kouření – V.A
                    5. hodina  Preventivní program – kouření – V.B
                    6. hodina  Preventivní program – kouření – V.C
Čt     6.2.
Pá     7.2.
So     8.2.
Ne     9.2.

Plán na týden 27.1. – 2.2.2020

Po    27.1.             14:00  Klasifikační porada
Út    28.1.       8:00 – 9:40  Pythagoriáda – 6. až 8. ročník
St    29.1.                    Zimní den sportu – dle rozpisu
                         9:00  Matematická olympiáda – 5. ročník výběr – ZŠ Křídlovická
Čt    30.1.                    I. stupeň – 1. – 4. hodina
                               II. stupeň – 1. – 5. hodina 
Pá    31.1.                    Pololetní prázdniny
So     1.2.
Ne     2.2.

Plán na týden 20.1. – 26.1.2020

Po    20.1.
Út    21.1.      8:00 – 13:00  Olympiáda v ČJ – městské kolo – 8. a 9. roč. výběr
                 8:30 – 12:00  Jak zvířátka přečkala zimu – Koťátka – Hlídka pod Špilberkem
                10:00 – 12:00  Karlovarský skřivánek – hudebna I. St.
                        16:00  Já jsem O.K., ty jsi O.K. – přespání ve škole
St    22.1.      8:00 – 19:00  Tutanchamon – VI. AB – Praha
Čt    23.1.      8:00 – 12:00  Gravitace – Planetárium – IV.ABC
                 8:30 – 12:00  Jak zvířátka přečkala zimu – Sluníčka – Hlídka pod Špilberkem
Pá    24.1.          do 12:00  Uzavření klasifikace a absence za I. pololetí
So    25.1.             12:00  Lyžařský výcvikový kurz - příjezd
Ne    26.1.

Plán na týden 13.1. – 19.1.2020

Po    13.1.
Út    14.1.      8:00 – 12:00  Přehazovaná 4. a 5. roč. – velká tělocvična
St    15.1.      9:30 – 12:00  Technické školky – program Předškolák – VUT
                 9:30 – 12:00  Výstava obrazů – Špilberk – Zvídálci
Čt    16.1.      8:00 – 14:00  Dějepisná olympiáda – městské kolo – SVČ Lužánky
                 9:30 – 12:00  Ptáci v zimě – Koťátka – Centrum lesnictví
                 9:30 – 12:00  Čtyřlístek a talisman noci – Sluníčka a Motýlci - Divadlo B.P.
Pá    17.1.
So    18.1. 
Ne    19.1.              9:30  Lyžařský výcvikový kurz - odjezd

Plán na týden 6.1. – 12.1.2020

Po     6.1.             14:00  Pracovní porada
                        16:30  SPŠ
                        16:30  Schůzka LVK – rodiče a žáci – II. stupeň – učebna Fyziky
                        17:00  Třídní schůzky a hovorové hodiny
                        18:00  Schůzka – rodiče 9. ročníků – přijímací řízení - jídelna
Út     7.1.
St     8.1.          celý den  DVPP – doškolovací lyžařský kurz
Čt     9.1.          celý den  DVPP – doškolovací lyžařský kurz
                         9:55  Výsledky hodnocení OČj – 8. a 9. ročník, hudebna II
Pá    10.1.          celý den  DVPP – doškolovací lyžařský kurz
So    11.1.
Ne    12.1.

Plán na týden 30.12. – 5.1.2020

Po    30.12.                   Vánoční prázdniny
Út    31.12.                   Vánoční prázdniny
St     1.1.                    Vánoční prázdniny
Čt     2.1.                    Vánoční prázdniny
Pá     3.1.                    Vánoční prázdniny
So     4.1.                    Vánoční prázdniny
Ne     5.1.                    Vánoční prázdniny

Plán na týden 23.12. – 29.12.2019

Po    23.12.                   Vánoční prázdniny
Út    24.12.                   Vánoční prázdniny
St    25.12.                   Vánoční prázdniny
Čt    26.12.                   Vánoční prázdniny
Pá    27.12.                   Vánoční prázdniny
So    28.12.                   Vánoční prázdniny
Ne    29.12.                   Vánoční prázdniny

Plán na týden 16.12. – 22.12.2019

Po    16.12.    15:00 – 16:00  Edukativně stimulační skupinky – I.A
                        14:00  Výchovná komise
                        17:00  Zimní slunovrat – MIKI bar
Út    17.12.     9:45 – 12:00  Divadlo Polárka – Pohádky 1000 + 1 noci – II.A
                        15:00  Výchovná komise
St    18.12.    15:00 – 16:00  Edukativně stimulační skupinky – I.A
Čt    19.12.     7:45 – 14:00  Den otevřených dveří
                15:30 – 17:00  Den světel
Pá    20.12.                   Den s třídním učitelem
                               - výuka 1. – 4. hodinu, TU ve svých třídách, obědy dle rozpisu
So    21.12.
Ne    22.12.

Plán na týden 9.12. – 15.12.2019

Po     9.12.    10:00 – 11:00  Divadlo v MŠ – Hanácký betlém – MŠ K4
                        14:00  Pracovní porada – sborovna
                        15:30  Vánoční dílny a besídka – MŠ K4 a K11 – Koťátka a Zvídálci
Út    10.12.     7:30 – 13:30  Generálka Vánoce 2019 – Husův sbor
                 9:00 – 12:00  Vánoce očima dětí – Hlídka pod Špilberkem – MŠ K11
                        15:30  Vánoční dílny a besídka – MŠ K4  – Motýlci
                        18:00  Vánoční koncert 2019 – Husův sbor
St    11.12.             9:15  Vánoční koncert 2019 – Husův sbor – I. stupeň
                        11:00  Vánoční koncert 2019 – Husův sbor – II. stupeň
                        15:30  Vánoční dílny a besídka – MŠ K4  – Sluníčka
Čt    12.12.        dopoledne  Vánoční nadílka v MŠ – MŠ K4 a K1
                    dopoledne  Literuška
                 8:00 – 10:40  Pohodáři – Kanada – KÚ Rubín
                 9:55 – 12:40  Výukový program Vánoce – dle rozpisu
                10:00 – 14:00  Obvodní kolo v přehazované – 6. a 7. ročník
Pá    13.12.     7:00 – 20:00  Vánoční Vídeň – II. stupeň
                 8:00 – 12:40  Výukový program Vánoce – dle rozpisu
So    14.12.
Ne    15.12.

Plán na týden 2.12. – 8.12.2019

Po     2.12.     7:15 – 14:00  Okresní finále v házené H IV, D IV – 8. a 9. roč. výběr
                 9:00 – 11:00  Primární prevence – IV.C 
                        14:00  Výchovná komise
                15:00 – 16:00  ESS – I.A
                15:00 – 17:00  Brněnské dny pro zdraví – hotel Continental
Út     3.12.     7:20 – 12:00  Novoměstský pohár – 4. a 5. ročník – ZŠ Novoměstská
                 8:00 – 12:40  Návštěva z SPC – Mgr. Malíčková
                 8:00 – 19:00  Konference k zakončení WS – Praha
St     4.12.     7:30 – 20:05  Vánoční Vídeň – 5. ročník
                 8:20 – 12:20  Mincmistrovský sklep – 5. ročník
                 9:55 – 11:35  Školní kolo dějepisné olympiády
                15:00 – 16:00  ESS – I.B
                        14:00  Výchovná komise
Čt     5.12.        dopoledne  Mikulášská nadílka
Pá     6.12.         celý den  DVPP – Diagnostika třídních kolektivů
                 9:00 – 13:00  Anthropos – Pravěk – IV.C
                18:00 – 20:00  Mikulášská diskotéka – 5. – 9. ročník
So     7.12.
Ne     8.12.

Plán na týden 25.11. – 1.12.2019

Po    25.11.       celý týden  Příprava plakátů Participativní rozpočet – 5. – 9. ročník
                        14:00  DVPP – Pozitivní reflexe – sborovna
                15:00 – 16:00  ESS – I.A
Út    26.11.     9:00 – 15:30  Seminář – Logika,SSŠ - Křížová
                 9:30 – 12:00  Kouzelný útes – MŠ Zvídálci, Planetárium
St    27.11.     8:30 – 13:00  Setkání parlamentů Jihomoravského kraje,SŠ Jílova
Čt    28.11.            11:35  Inf. schůzka – Vídeň – žáci 5. roč. výběr - sborovna
Pá    29.11.        dopoledne  Hlasování Participativní rozpočet – velká tělocvična
So    30.11. 
Ne     1.12.

Plán na týden 18.11. – 24.11.2019

Po    18.11.             7:45  Nástup studentů MU na praxi UP3 – sborovna
Út    19.11.     8:00 – 12:30  DVPP – Technické ZŠ – hotel Continental
                 8:00 – 13:00  Městský přebor škol v šachu – Lužánky – 1. až 9. ročník
St    20.11.     7:40 – 12:20  Stáž nadané děti – ZŠ Úvoz
                15:00 – 16:00  Edukativně stimulační skupinky – I.B
Čt    21.11.     9:45 – 11:35  Olympiáda v Čj – školní výběr – 8. a 9. roč., hudebna II
                10:30 – 11:15  Divadlo v MŠ – Operka – MŠ K4
Pá    22.11.             9:00  XXV. festival Vzdělávání 2019 – 9. ročník
                 9:20 – 11:45  Pravěk – Anthropos – IV.AB
So    23.11.
Ne    24.11.

Plán na týden 11.11. – 17.11.2019

Po    11.11.     9:45 – 12:15  Hvězdárna – Tajemství padajících hvězd – II.B
                        14:00  Pedagogická rada – sborovna 
                15:00 – 16:00  Edukativně stimulační skupinky – I.A
                16:00 – 17:00  SPŠ – participativní rozpočet – sborovna 
                        17:00  Hovorové hodiny
Út    12.11.     8:00 – 10:30  Za zvířátky do pohádky – Knihovna J. Mahena – II.A
                 9:30 – 12:00  Jak bydlí lidé celého světa – Knihovna J. Mahena – MŠ K11
                12:00 – 15:30  MATESO – městské kolo – ZŠ Kuldova – 5. třídy
                14:30 – 15:30  Volba povolání – 9. ročník výběr
                14:30 – 18:00  Tvořivá škola – seminář – Kučerová – I.A
St    13.11.     8:00 – 14:00  DVPP – KaPodaV – Hodonín 
                 8:00 – 15:00  SPOD – SSŠ Brno
Čt    14.11.
Pá    15.11.         celý den  DVPP – EVVO – Jezírko
                10:50 – 11:35  Preventivní program – Poruchy příjmu potravy – VII.A
                11:55 – 12:40  Preventivní program – Poruchy příjmu potravy – VII.B
                14:00 – 15:00  Uspání přírody se zvířátky – Kouzelník v ŠD – hudebna I
So    16.11.
Ne    17.11.

Plán na týden 4.11. – 10.11.2019

Po     4.11.
Út     5.11.     9:00 – 14:00  Florbal – HIII – 6. a 7. ročník hoši výběr – hala Střední
                14:30 – 18:00  Tvořivá škola – seminář – Kučerová – I.A
St     6.11.     8:00 – 10:00  Logo – depistáž – MŠ K4 a K11
                15:00 – 16:00  Edukativně stimulační skupinky – I.B
Čt     7.11.     8.00 – 10:00  Volba povolání – 9. ročník výběr
                15:30 – 17:30  Brigáda v lesoparku – 1. a 5. ročník
Pá     8.11.     8.00 – 10:00  Volba povolání – 9. ročník výběr
                 8:00 – 12:30  DVPP – Technické ZŠ – Bosonohy
So     9.11.
Ne    10.11.

Plán na týden 28.10. – 3.11.2019

Po    28.10.                   Státní svátek – Den vzniku samostatného Československého státu
Út    29.10.                   Podzimní prázdniny
                               - ŠD a MŠ v provozu
St    30.10.                   Podzimní prázdniny
                               - ŠD a MŠ v provozu
ČT    31.10.     8:00 – 11:35  Dušičky a halloween – dle rozpisu – projektová učebna
Pá     1.11.     8:00 – 11:35  Dušičky a halloween – dle rozpisu – projektová učebna
                 9:00 – 13:30  DVPP – seminář ŠD 
                 9:00 – 14:00  Florbal – DIII – 6. a 7. ročník dívky výběr – hala Sport point
So     2.11.
Ne     3.11.

Plán na týden 21.10. – 27.10.2019

Po    21.10.     8:15 – 10:30  Den stromů park Zahradníkova – IV.ABC
                        14:00  Porada předsedů PK – ředitelna
                14:00 – 17:00  Tvořivá škola – seminář – III.B 
                15:00 – 16:00  Edukativně stimulační skupinky – I.A
Út    22.10.     8:00 –  9:00  MATESO – školní kolo – 5. ročník
                 8:45 – 12:00  BBM – II. kolo – Lužánky – výběr I. stupeň
                11:55 – 15:00  VIDA – labo dílny – VI.B
                        14:30  Workshop Biologie – VII.B
St    23.10.         celý den  Celostátní kabinet M – Praha
                        12:30  Setkání výchovných poradců – Nová radnice
                11:55 – 15:00  VIDA – labo dílny – VI.A
                14:00 – 17:00  Sběr papíru ke Dni Stromů – šatny II. stupeň
                15:00 – 16:00  Edukativně stimulační skupinky – I.B
Čt    24.10.             8:00  Turnaj ve stolním tenisu – SŠ Čichnova – 6. a 7. ročník
                 8:00 – 12:40  Záchranná stanice pro ohrožená zvířata – Jinačovice – VII.A
                 8:15 – 12:30  Dopravní hřiště – Riviera – IV.BC
Pá    25.10.     8:00 – 12:40  Špilberk – Kasematy – IV.C
                11.00 – 14:30  Florbal – DIV – hala Sport point – 8. a 9. ročník dívky výběr
So    26.10.
Ne    27.10.

Plán na týden 14.10. – 20.10.2019

Po    14.10.             8:00  Road shwo pro školy – hotel Voroněž
                15:00 – 16:00  Edukativně stimulační skupinky – I.A
Út    15.10.             8:00  Výstava – chodba před jídelnou
                 9:00 – 10:30  Dějepisný projekt k výstavě – IX.A
                         9:00  Florbal – okresní liga škol – hala Střední – 8. a 9. ročník
                14:00 – 17:00  Tvořivá škola – seminář – I.A 
St    16.10.     8:00 – 12:30  Den stromů – park Zahradníkova – Rezekvítek – 2. a 4. ročník
                 9:00 – 12:00  Brněnské pověsti – divadlo Reduta – III.C 
Čt    17.10.         celý den  Celorepublikové setkání matematiků – Litomyšl
                 8:00 – 12:30  Den stromů – Lužánky – Rezekvítek – 3. a 5. ročník
Pá    18.10.         celý den  Celorepublikové setkání matematiků – Litomyšl
                 8:00 – 11:00  Klokánek Brno – VII.B
                 8:00 – 11:45  Den stromů – lesopark – Rezekvítek – 1. ročník
                 8:15 – 12:30  Empík cyklista – dopravní hřiště – Riviéra – IV.A
                 9:00 – 13:00  Otevřené školy – hotel Continental – porada 
So    19.10.
Ne    20.10.

Základní škola a mateřská škola Brno, příspěvková organizace

Kotlářská 4
602 00 Brno

Telefon: 549 121 099
Fax: 549 258 250