Týdenní plány

Plán na týden 12.10. – 18.10.2020

Celý týden                     Výuka dle zvláštního rozvrhu na II. stupni
Po    12.10.
Út    13.10.             8:00  Vánoční foto – I. stupeň – dle rozpisu
St    14.10.
Čt    15.10.             8:00  Zahájení praxí studentů Pdf
Pá    16.10.
So    17.10.
Ne    18.10.

Plán na týden 5.10. – 11.10.2020

Po     5.10.            14:00  Pracovní porada
                        15:00  Edukativně stimulační skupinky – II.B – schůzka pro rodiče
                        17:00  Třídní schůzky – on-line
Út     6.10.        odpoledne  Hovorové hodiny – individuální konzultace
St     7.10.     8:00 – 12:40  Den přírodních věd pro školy – on-line soutěž – 6. a 7. ročník
Čt     8.10.
Pá     9.10.
So    10.10.
Ne    11.10.

Plán na týden 28.9. – 4.10.2020

Po    28.9.                    Státní svátek
Út    29.9.
St    30.9.
Čt     1.10.
Pá     2.10.    14:00 – 22:00  Volby do krajského zastupitelstva – I. stupeň (1. a 2. patro)
                               Výuka na I. stupni – beze změn
                               Výuka na II. stupni – zkrácena – 1. až 5. vyučovací hodina
                               Školní družina – přemístěna na II. stupeň – vchod Sušilova
So     3.10.     8:00 – 14:00  Volby do krajského zastupitelstva – I. stupeň (1. a 2. patro)
Ne     4.10.

Plán na týden 21.9. – 27.9.2020

Po    21.9.             11:35  Schůzka Maraton – žáci 9. ročníku
                        14:00  On-line porada – zkouška videokonference přes Edookit
Út    22.9.      8:00 –  9:40  Volba povolání – 1. část – zájemci IX.A
                 8:00 –  9:30  Chráníme želvy – I.ABC - lesopark
                 9:30 – 10:30  Divadlo Domino v MŠ K4 
St    23.9.              8:00  MŠ – focení
                 8:00 –  9:40  Volba povolání – 1. část – zájemci IX.B
                14:00 – 14:45  Volba povolání 2. část – IX.AB - zájemci
Čt    24.9.              9:00  Maratón 2020 – Lužánky – I. stupeň
Pá    25.9.                    Zkouška – školní poplach – kromě 1. tříd
So    26.9.
Ne    27.9.

Plán na týden 14.9. – 20.9.2020

Po    14.9.      8:30 – 12:00  Den v králičím kožíšku – Motýlci – Hlídka pod Špilberkem
                         8:30  Adaptační výjezd – Sklené – VI.A – odjezd
Út    15.9.
St    16.9.              7:45  Adaptační výjezd – Littner – VI.C – odjezd 
                 8:30 – 12:00  Den v králičím kožíšku – Koťátka – Hlídka pod Špilberkem
                        11:30  Adaptační výjezd – Sklené – VI.A – příjezd 
                        12:30  Adaptační výjezd – Sklené – VI.B – odjezd
Čt    17.9.
Pá    18.9.             15:30  Adaptační výjezd – Sklené – VI.B – příjezd
                        15:30  Adaptační výjezd – Littne – VI.C – příjezd
So    19.9.
Ne    20.9.

Plán na týden 7.9. – 13.9.2020

Po     7.9.             14:00  Pracovní porada – sborovna
                        17:00  Třídní schůzky – 1. a 6. ročník
Út     8.9.
St     9.9.
Čt    10.9.         dopoledne  Maratón 2020 – měření – třídy dle rozpisu
Pá    11.9.
So    12.9.
Ne    13.9.

Plán na týden 27.8. – 6.9.2020

Po    31.8.
Út     1.9.  8:00 Zahájení školního roku 2020/2021
                  - vyučují se pouze 1. a 2. vyučovací hodina (1. tř. – 1 hod.)
                  - výdej obědů od 9:40 do 11:00 hod.
St     2.9.       - 1. třídy - 2 vyučovací hodiny
                  - 2. až 5. třídy - 4 vyučovací hodiny
                  - 6. až 9. třídy - 5 vyučovacích hodin
                  - třídní učitelé ve svých třídách
                  - výdej obědů od 11:00 do 13:00 hod. 
Čt     3.9.       - 1. třídy - 3 vyučovací hodiny
                  - 2. až 5. třídy - 4 vyučovací hodiny
                  Den třídního učitele – II. stupeň
                  - 6. až 9. třídy - 5 vyučovacích hodin
                  - třídní učitelé ve svých třídách
                  - výdej obědů od 11:00 do 13:00 hod.
Pá     4.9.       Den třídního učitele – I. stupeň
                  - 1. až 5. třídy - 4 vyučovací hodiny
                  Výuka podle stálého rozvrhu – II. stupeň
                  - 6. až 9. třídy - dle stálého rozvrhu (jen 1. až 6. vyučovací hodina)
So     5.9.
Ne     6.9.

Plán na týden 16.3. – 22.3.2020

:Po    16.3.      úřední hodiny - 9:00 až 12:00
                  MŠ - v provozu
                  ZŠ - uzavřena mimořádným opatřením Vlády ČR do odvolání
Út    17.3.       úřední hodiny - 9:00 až 12:00
                  MŠ - uzavřena rozhodnutím MMB do odvolání
                  ZŠ - uzavřena mimořádným opatřením Vlády ČR do odvolání
St    18.3.       úřední hodiny - 9:00 až 12:00
Čt    19.3.
Pá    20.3.
So    21.3.
Ne    22.3.

 

Plán na týden 9.3. – 15.3.2020

Po     9.3.      8:30 - 12:00  Pojďte s námi za vodou - MŠ K4 Koťátka - Hlídka
                10:00 - 12:00  Obušku z pytle ven - MŠ K4 + K11 Motýlci, Sluníčka, Zvídálci
Út    10.3.      8:40 - 13:00  VIDA - VI.B
                10:00 - 12:00  Jak děti zachránily motýly - MŠ K4  Sluníčka, Motýlci
                14:00 - 17:00  Tvořivá škola - I.A
St    11.3.                    MŠ - v provozu
                               ZŠ - uzavřena mimořádným opatřením Vlády ČR do odvolání
Čt    12.3.
Pá    13.3.
So    14.3.
Ne    15.3.

 

Plán na týden 2.3. – 8.3.2020

Po     2.3.             13:00  Nakladatelství Klett – informační schůzka – studovna 
                        14:00  Pracovní porada – sborovna 
                        17:00  Třídní schůzky – IV.C
Út     3.3.         dopoledne  Karneval v MŠ – K4 a K11
St     4.3.      8:15 – 12:30  Dopravní hřiště – Riviera – IV.ABC
                    dopoledne  DVPP – Levák a jeho svět – SSŠ Brno
Čt     5.3.              7:45  Nástup studentů Pdf MU
                 8:00 – 13:00  Den otevřených dveří
                15:30 – 17:00  Školákem na nečisto
Pá     6.3.         dopoledne  DVPP – školení EVVO – Olomouc
                 8:30 – 12:00  Jarní probuzení – MŠ K4 – Motýlci – Hlídka 
                 9:00 – 13:00  Kocour v botách – divadlo Reduta – I.AB, II.ABC, IV.AC
So     7.3.
Ne     8.3.

Plán na týden 24.2. – 1.3.2020

Po    24.2.              8:00  Návštěva PPP – Mgr. Vízadlová – II.C
                 9:00 – 14:30  DVPP – Monika Svobodová
Út    25.2.         dopoledne  Pangea – 4. ročník
                    dopoledne  Den převleků – I. i II. stupeň
                 8:00 – 14:00  DVPP – Kamila Tachovská
                    odpoledne  Den převleků – karneval v ŠD
St    26.2.      8:00 – 14:00  Zeměpisná olympiáda – výběr II. stupeň
Čt    27.2.
Pá    28.2.
So    29.2.
Ne     1.3.

Plán na týden 17.2. – 23.2.2020

Po    17.2.                    Jarní prázdniny                    
Út    18.2.                    MŠ K11 – mimo provoz 
St    19.2.                    MŠ K4 – v provozu                  
Čt    20.2.                    ŠD – mimo provoz 
Pá    21.2.                    ZŠ – pedagogičtí pracovníci čerpají studijní volno
So    22.2.
Ne    23.2.

Plán na týden 10.2. – 16.2.2020

Po    10.2.             14:00  Porada předsedů PK
Út    11.2.
St    12.2.      9:55 - 10:55  Koncert - I.AB, II.ABC, III.AB - tělocvična
                        14:30  Výstava Brno předměstí Vídně - IX.A - Mistodržitelský palác
Čt    13.2.              7:45  Městské kolo - Konverzační soutěž v Aj, Lužánky
                14:00 - 18:00  Veletrh základních škol - Lužánky
                        14:30  Výstava Brno předměstí Vídně - IX.A  Mistodržitelský palác
Pá    14.2.
So    15.2.
Ne    16.2.

Plán na týden 3.2. – 9.2.2020

Po     3.2.      8:00 –  8:45  Klíčové kompetence – test – IX.AB 
Út     4.2.      8:00 –  8:45  Klíčové kompetence – test – IX.AB
St     5.2.      8:00 –  8:45  Klíčové kompetence – test – IX.AB 
                 9:00 – 16:30  DVPP – KAPODAV - Lipka
                    4. hodina  Preventivní program – kouření – V.A
                    5. hodina  Preventivní program – kouření – V.B
                    6. hodina  Preventivní program – kouření – V.C
Čt     6.2.
Pá     7.2.
So     8.2.
Ne     9.2.

Plán na týden 27.1. – 2.2.2020

Po    27.1.             14:00  Klasifikační porada
Út    28.1.       8:00 – 9:40  Pythagoriáda – 6. až 8. ročník
St    29.1.                    Zimní den sportu – dle rozpisu
                         9:00  Matematická olympiáda – 5. ročník výběr – ZŠ Křídlovická
Čt    30.1.                    I. stupeň – 1. – 4. hodina
                               II. stupeň – 1. – 5. hodina 
Pá    31.1.                    Pololetní prázdniny
So     1.2.
Ne     2.2.

Plán na týden 20.1. – 26.1.2020

Po    20.1.
Út    21.1.      8:00 – 13:00  Olympiáda v ČJ – městské kolo – 8. a 9. roč. výběr
                 8:30 – 12:00  Jak zvířátka přečkala zimu – Koťátka – Hlídka pod Špilberkem
                10:00 – 12:00  Karlovarský skřivánek – hudebna I. St.
                        16:00  Já jsem O.K., ty jsi O.K. – přespání ve škole
St    22.1.      8:00 – 19:00  Tutanchamon – VI. AB – Praha
Čt    23.1.      8:00 – 12:00  Gravitace – Planetárium – IV.ABC
                 8:30 – 12:00  Jak zvířátka přečkala zimu – Sluníčka – Hlídka pod Špilberkem
Pá    24.1.          do 12:00  Uzavření klasifikace a absence za I. pololetí
So    25.1.             12:00  Lyžařský výcvikový kurz - příjezd
Ne    26.1.

Plán na týden 13.1. – 19.1.2020

Po    13.1.
Út    14.1.      8:00 – 12:00  Přehazovaná 4. a 5. roč. – velká tělocvična
St    15.1.      9:30 – 12:00  Technické školky – program Předškolák – VUT
                 9:30 – 12:00  Výstava obrazů – Špilberk – Zvídálci
Čt    16.1.      8:00 – 14:00  Dějepisná olympiáda – městské kolo – SVČ Lužánky
                 9:30 – 12:00  Ptáci v zimě – Koťátka – Centrum lesnictví
                 9:30 – 12:00  Čtyřlístek a talisman noci – Sluníčka a Motýlci - Divadlo B.P.
Pá    17.1.
So    18.1. 
Ne    19.1.              9:30  Lyžařský výcvikový kurz - odjezd

Plán na týden 6.1. – 12.1.2020

Po     6.1.             14:00  Pracovní porada
                        16:30  SPŠ
                        16:30  Schůzka LVK – rodiče a žáci – II. stupeň – učebna Fyziky
                        17:00  Třídní schůzky a hovorové hodiny
                        18:00  Schůzka – rodiče 9. ročníků – přijímací řízení - jídelna
Út     7.1.
St     8.1.          celý den  DVPP – doškolovací lyžařský kurz
Čt     9.1.          celý den  DVPP – doškolovací lyžařský kurz
                         9:55  Výsledky hodnocení OČj – 8. a 9. ročník, hudebna II
Pá    10.1.          celý den  DVPP – doškolovací lyžařský kurz
So    11.1.
Ne    12.1.

Plán na týden 30.12. – 5.1.2020

Po    30.12.                   Vánoční prázdniny
Út    31.12.                   Vánoční prázdniny
St     1.1.                    Vánoční prázdniny
Čt     2.1.                    Vánoční prázdniny
Pá     3.1.                    Vánoční prázdniny
So     4.1.                    Vánoční prázdniny
Ne     5.1.                    Vánoční prázdniny

Plán na týden 23.12. – 29.12.2019

Po    23.12.                   Vánoční prázdniny
Út    24.12.                   Vánoční prázdniny
St    25.12.                   Vánoční prázdniny
Čt    26.12.                   Vánoční prázdniny
Pá    27.12.                   Vánoční prázdniny
So    28.12.                   Vánoční prázdniny
Ne    29.12.                   Vánoční prázdniny

Základní škola a mateřská škola Brno, příspěvková organizace

Kotlářská 4
602 00 Brno

Telefon: 549 121 099
Fax: 549 258 250